×

منوی اصلی

اخبار ویژه

افزونه جلالی را نصب کنید.
قیمت خودرو امروز ۷ اردیبهشت ۱۴۰۲

به گزارش بهارستان ایران: قیمت خودرو امروز (پنجشنبه) در بازار داخلی با نوسان جزیی نسبت به روز گذشته 0چهارشنبه) به‌روزرسانی شد. در واقع، رصد بازار خودرو حاکی از آن است که نمودار قیمتی اکثر خودروهای سایپا و ایران خودرو ثابت مانده است و تنها چند محصول ایران خودرو همانند پژو ۲۰۷ اتوماتیک MC، رانا پلاس و پژو ۲۰۶ کاهش ۵ الی ۲۰ میلیونی را ثبت کردند. در این میان قیمت دنا معمولی ۱۴۰۱ از ۷۸۰ میلیون به ۷۲۰ میلیون تومان رسید که به معنای ریزش ۶۰ میلیونی طی یک روز است.

در ادامه آخرین قیمت محصولات ایران خودرو و سایپا و تغییرات آن نسبت به روز گذشته (۶اردیبهشت ماه) را می‌خوانید:

قیمت محصولات ایران خودرو

قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۲ مدل ۱۴۰۰ به ۵۸۰میلیون رسیده است که نسبت به روز گذشته ۵ میلیون ارزان شده است و طی ۱۲روز ۵۵میلیون ارزان شده است. مدل ۱۴۰۱ این خودرو ۵۹۵ میلیون تومان است که نسبت به روز گذشته ۵ میلیون ارزان شده است.

قیمت پژو ۲۰۷ دستی فرمان برقی مدل ۱۴۰۱ نیز ۷۵۵میلیونی شد که به معنای ثبات طی روز گذشته و کاهش ۵۰ میلیونی طی ۱۰روز گذشته است. قیمت مدل ۱۴۰۲، پژو ۲۰۷ هم ۷۸۵میلیون تومان است که طی ۹ روز ۳۵میلیون ارزان شده است. قیمت پژو ۲۰۷ دنده ای پانوراما مدل ۱۴۰۲ امروز ۸۵۵ میلیون تومان است.

قیمت پژو ۲۰۷ اتوماتیک صفر MC مدل ۱۴۰۲ نیز ۹۶۰ تومان اعلام شده است که طی یک روز ۲۰ میلیون ارزان شده است. قیمت پژو ۲۰۷ اتوماتیک TU۵P مدل ۱۴۰۱ امروز ۹۴۰ میلیون تومان است. این خودرو ۳۰ فروردین یک میلیارد و ۳۰ میلیون تومان بود؛ یعنی طی ۸ روز ۹۰ میلیون ارزان شده است. مدل ۱۴۰۲ این خودرو یک میلیاردو ۱۵۰ میلیون تومان است.

قیمت تارا اتوماتیک ۱۴۰۱ یک میلیاردو ۲۰ میلیون تومان است که نسبت به روز گذشته تغییر نکرده است با این حال طی ۸ روز گذشته ۲۵ میلیون ارزان شده است. تارا اتوماتیک صفر ۱۴۰۲ هم یک میلیارد و ۸۰ میلیون تومان قیمت خورده است که طی دو روز ۲۰ میلیون ارزان شده است. قیمت تارا دنده ای۱۴۰۲ هم به ۸۳۵ میلیون تومان رسیده است که طی یک روز ۵ میلیون و نسبت به دو روز گذشته ۱۰میلیون ارزان شده است.

قیمت دنا اتوماتیک توربو پلاس مدل ۱۴۰۲ به حوالی یک میلیاردو ۴۰میلیون تومان رسیده است که به معنای کاهش ۱۰ میلیونی طی روز گذشته و کاهش ۴۰میلیونی طی هفته گذشته است. قیمت دنا معمولی ۱۴۰۱ هم به ۷۲۰ میلیون تومان رسیده است که طی روز گذشته ۶۰ میلیون و یک هفته گذشته ۸۰ میلیون ارزان شده است.

قیمت رانا پانوراما پلاس مدل ۱۴۰۱ به ۶۷۰ میلیون تومان رسیده است که نسبت به دو روز گذشته ۲۰ میلیون ارزان شده است. رانا پلاس پانوراما ۱۴۰۲ نیز ۶۸۰ میلیون تومان است که طی همین مدت ۴۰میلیون ارزان شده است. قیمت رانا پلاس ۱۴۰۱ هم نسبت به روز گذشته ۱۰ میلیون ارزان شده است و ۶۰۰ میلیون تومان است.

قیمت سمند EF۷ مدل ۱۴۰۱ حوالی ۵۹۵میلیون تومان است که طی روز گذشته تغییر نکرده است. قیمت سمند سورن پلاس بنزینی مدل ۱۴۰۱ هم ۶۷۰ میلیونی شده است که طی روز گذشته تغییر نکرده اما و ۳۵میلیون طی یک هفته ارزان شده است.

قیمت وانت آریسان مدل ۱۴۰۱ هم به ۴۱۵ میلیون تومان رسیده است که طی یک هفته ۲۰میلیون ارزان شده است. مدل ۱۴۰۲ این خودرو هم ۴۴۰ میلیون تومان است.

قیمت محصولات سایپا

قیمت پراید ۱۵۱ پلاس مدل ۱۴۰۰ به ۳۲۰ میلیون تومان رسیده است که ۱۵ میلیون طی ۸ روز ارزان شده است. قیمت پراید ۱۵۱ SE مدل ۱۴۰۱ هم با کاهش ۱۵ میلیونی طی ۸ روز گذشته به ۳۰۵ میلیون تومان رسیده است.

قیمت تیبا صندوق دار SX بنزینی مدل ۱۴۰۱ هم ۳۸۰ میلیون شده است که ۱۵ میلیون نسبت به ۸ روز گذشته ارزان شده است. قیمت تیبا EX هاچ بک مدل ۱۴۰۰ امروز ۳۶۵ میلیون تومان اعلام شده است.

قیمت ساینا S دنده ای‌ مدل ۱۴۰۱ حوالی ۴۰۵ میلیون تومان خریدوفروش می شود که به معنای کاهش ۲۵ میلیونی طی ۸ روز گذشته است. قیمت ساینا پلاس دنده ای مدل ۱۴۰۰ هم به ۴۱۰ میلیون تومان رسیده است که طی ۸ روز گذشته ۱۰میلیون ارزان شده است.

قیمت کوییک دنده ای R مدل ۱۴۰۲ حوالی ۴۱۵ میلیون رسیده است که ۲۵میلیون هم نسبت به ۸ روز گذشته کاهش داشته است. قیمت کوییک دنده ای S مدل ۱۴۰۱ هم ۴۱۵ میلیون تومان شده است که نسبت به ۸ روز گذشته ۲۵ میلیون ارزان شده است. مدل ۱۴۰۲ این خودرو هم ۴۳۰ میلیون است.

قیمت کوییک R پلاس اتوماتیک مدل ۱۴۰۱ نیز ۵۰۰ میلیون تومان اعلام شده است که ۲۰ میلیون طی ۸ روز گذشته ارزان شده است. قیمت شاهین سایپا مدل ۱۴۰۲ امروز به ۷۰۵ میلیون تومان رسیده است و نسبت به هفته گذشته ۳۵میلیون ارزان شده است. شاهین G مدل ۱۴۰۰ هم ۶۷۵ میلیون تومان فروخته می‌شود.

منبع: اقتصاد آنلاین

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.