×

منوی اصلی

اخبار ویژه

افزونه جلالی را نصب کنید.

پایگاه خبری و تحلیلی بهارستان ایران به آدرس www.baharestaniran.ir به شماره مجوز 77161 در سال 1394 توسط جمعی از روزنامه نگاران، خبرنگاران و فعالان رسانه‌ای مستقل، آغاز به کار کرد. این پایگاه خبری بر اساس مشی اطلاع رسانی حرفه‌ای فعالیت و تابع قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و قانون مطبوعات کشور است.

صاحب امتیاز: سعید سیف علی

مدیرمسئول:  سعید سیف علی

سردبیر: سجاد صفری

آدرس: تهران – خیابان انقلاب- خیابان روشندلان پلاک 128 واحد 2

منشور فعالیت خبری بهارستان ایران

الف – دلیل فعالیت پایگاه خبری بهارستان ایران

با توجه به اهمیت موضوع اطلاع رسانی، انتشار اخبار درست و تببین مشی اعتدال در فضای سیاسی کشور این پایگاه خبری آغاز به کار کرده است.

«بهارستان ایران» یک پایگاه در جهت گیری‌های کلی سیاسی «مستقل از جریان‌های سیاسی و فکری» است و به هیچ عنوان به فرد، گروه‌های سیاسی و حزبی وابسته نیست.

راهبرد بهارستان ایران پرهیز از سیاست زدگی و اجتناب از سیاست گریزی است. بنابراین، شرکت فعال در فضای سیاسی کشور در عین پایبندی به تفکیک حوزه‌ها از یکدیگر و حذر از قربانی کردن بخشی از مسائل جامعه در پای بخشی دیگر راهبرد این پایگاه خبری است.

بهارستان ایران بنا به مسئولیت خبری خود تلاش می‌کند به مشکلات اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی نگاه تحلیلی داشته باشد. بدین ترتیب از تمام علاقه‌مندان به خاک میهن و وطن پرستان آگاه دعوت می‌کند تا با این پایگاه خبری و تحلیلی همکاری کرده، دیدگاه‌ها و سوژه‌های خود را با همکاران بهارستان ایران از طریق شماره تماس در میان بگذارند.

ب – حوزه فعالیت

اخبار سیاسی

اخبار اقتصادی

اخبار فرهنگی

اخبار اجتماعی

اخبار ورزشی

اخبار سلامت

اخبار بین الملل

انتشار نقدها و تحلیل‌های منصفانه از جریان‌های سیاسی، پوشش اخبار اقتصادی و اجتماعی از جمله وظایف رسانه‌ای این پایگاه خبری است.