×

منوی اصلی

اخبار ویژه

افزونه جلالی را نصب کنید.
ارتش پشتیبان امنیت و آسایش مردم است

به گزارش بهارستان ایران: «سید ابراهیم رئیسی» در مراسم رژه روز ارتش با بیان اینکه امروز مردم احساس یکی بودن با ارتش را دارند، اظهار کرد: امروز مردم با همه نیروهایی که پاسدار حریم جمهوری اسلامی هستند احساس یکی بودن دارند. حضور نیروهای مسلح ما برای منطقه امنیت‌ساز است.

وی افزود: پیام این حضور و روز ارتش پیام صلح و دوستی برای کشورهای منطقه است و هر دستی که بخواهد امنیت برای منطقه را حفظ کند را می‌فشارد. اما پیام ارتش و نیروهای مسلح ما به نیروهای فرا منطقه‌ای به ویژه نیروهای آمریکایی این است که هر چه زودتر منطقه را ترک کنند.

وی با بیان اینکه حضور نیروهای فرا منطقه‌ای کمکی به امنیت منطقه نمی‌کند، یادآور شد: اما حضور نیروهای سرافراز ما به امنیت منطقه کمک می‌کند. نیروی مسلح ما در مقابل تروریست‌ها چگونه از حضور اشرار و نیروهای تکفیری در منطقه با تمام وجود و با فرماندهی سردار شهید سلیمانی جلوگیری کرد؟ بر هیچکس در منطقه پوشیده نیست که چطور نیروهای مسلح ما برای تمامیت ارضی کشورهای منطقه ایستادگی کردند.

رییس‌جمهور خطاب به مردم و ملت‌های منطقه، اظهار کرد: ارتش و نیروهای مسلح ما همواره پشتیبان امنیت، آسایش و زندگی آرام شما خواهد بود و پاسدار انقلاب شکوهمند اسلامی و خون شهدای انقلاب اسلامی است و خانواده معظم شهدا بدانند که اگر تا امروز آثار خون شهدای آنان توانسته در برابر جاهلیت مدرن ایستادگی کند، ارتش و نیروهای مسلح ما این مسیر را ادامه می‌دهد.

وی تأکید کرد: امروز دولت خود را نسبت به تجهیز و پشتیبانی نیروهای مسلح موظف می‌داند. دولت خود را موظف می‌داند که دغدغه نیروهای مسلح را در این زمینه برطرف کند.

منبع: اقتصاد آنلاین

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.