×

منوی اصلی

اخبار ویژه

افزونه جلالی را نصب کنید.
یک پیشگویی ترسناک برای سال ۲۰۲۳

به گزارش بهارستان ایران؛  بابا وانگا، یک زن نابینا بلغاری بود، که شایعه شده است برخی از بزرگترین رویدادهای تاریخ جهان را پیش بینی کرده است.

او بیش از ربع قرن پیش درگذشت، اما گفته می‌شود بسیاری از پیش‌بینی‌های او مدت‌ها پس از مرگش محقق شده است.

اکنون، باورمندان به او ادعا می کنند که بابا وانگا یک فاجعه هسته ای ویرانگر را پیش بینی کرده است که امسال رخ خواهد داد.

گفته می شود که این عارف درباره انفجار بزرگ نیروگاه هسته ای در سال ۲۰۲۳ هشدار داده است که باعث می شود ابرهای سمی بر فراز آسیا مستقر شوند.

بابا وانگا پیشگویی‌های دیگری هم برای سال ۲۰۲۳ دارد که تغییر مدار زمین و طوفان قدرتمند خورشیدی در میان آن‌ها هستند.

همچنین گفته می‌شود که این پیشگوی بلغاری پیش بینی کرده است که در سال ۲۰۲۳ از یک سلاح بیولوژیک توسط یک ابرقدرت استفاده می شود که باعث مرگ صدها هزار نفر می شود.

سلاح‌های بیولوژیکی میکروارگانیسم‌هایی مانند ویروس‌ها، باکتری‌ها یا قارچ‌ها یا مواد سمی تولید شده توسط موجودات زنده هستند که برای ایجاد بیماری و مرگ در انسان، حیوان یا گیاه آزاد می‌شوند. آنها توسط کنوانسیون سلاح های بیولوژیکی ممنوع شده اند.

حرف‌های نادرست و پیشگویی‌های غلط

پیشگویی‌های نادرست باباونگا هم بسیار زیاد است. از جمله پیش‌بینی‌های نادرست او این بود که چهل و پنجمین رئیس‌جمهور ایالات متحده با بحرانی مواجه خواهد شد که «کشور را به زیر می‌کشد». دونالد ترامپ مطمئناً در دوران ریاست جمهوری آمریکا را با چالش‌های بزرگی روبه‌رو کرد، اما آمریکا از بین نرفت.

بابا وانگا همچنین به اشتباه پیش‌بینی کرد که فینال جام جهانی 1994 توسط دو تیم با نام‌های B شروع می‌شود (فینالیست‌ها برزیل و ایتالیا بودند)، و همچنین یک جنگ هسته‌ای بین سال‌های 2010 و 2014 که می‌دانیم به وقوع نپیوست.

یک پیشگویی ترسناک برای سال ۲۰۲۳

همچنین گفته می شود که او پایان اروپا را در سال 2016 پیش بینی کرده است. آن سالی بود که بریتانیا به خروج از این پیمان رای داد، اما اروپا هم به عنوان یک قاره و هم به عنوان یک اتحادیه هنوز هم وجود دارد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.