×

منوی اصلی

اخبار ویژه

افزونه جلالی را نصب کنید.
مسابقه کتابخوانی و نقاشی، اهدای خون، کوهپیمایی و همایش دوچرخه سواری برنامه های شرکت دخانیات در هفته بدون دخانیات

 

به گزارش بهارستان ایران؛ مدیر ارتباطات و امور بین الملل شرکت دخانیات ایران از اجرای برنامه های فرهنگی، ورزشی و تفریحی از جمله مسابقه کتابخوانی و نقاشی، اهدای خون کارکنان شرکت، کوهپیمایی و جمع آوری فیلتر سیگار و همایش دوچرخه سواری در هفته بدون دخانیات خبر داد.

میثم اکبری دلیر مدیر ارتباطات و امور بین الملل شرکت دخانیات ایران با اشاره به هفته بدون دخانیات گفت: پیشگیری و کاهش مصرف دخانیات با فرهنگ سازی و آموزش سلامت از برنامه های ماست چرا که ما خواهان سلامت مردم و کاهش مصرف دخانیات در کشور هستیم.

وی با بیان اینکه ما دخانیات را یک صنعت می بینیم و ناگزیریم در این صنعت فعالیت و تولید کنیم، افزود: ما با تبلیغ و ترویج دخانیات مخالفیم اما ضرورت توجه به تولید در داخل و اشتغالزایی را علت فعال بودن این صنعت می دانیم.

مدیر ارتباطات و امور بین الملل شرکت دخانیات ایران به برنامه های این شرکت در هفته جهانی بدون دخانیات اشاره کرد و گفت: برنامه هایی در این هفته اجرا خواهیم کرد که شامل برنامه های فرهنگی، ورزشی و تفریحی است.

اکبری، مسابقه کتابخوانی برای عموم، مسابقه نقاشی برای کودکان و نوجوانان هشت تا 15 سال، اهدای خون کارکنان شرکت، کوهپیمایی و جمع آوری فیلتر سیگار، همایش دوچرخه سواری بین مردم منطقه و کارکنان شرکت در خیابان قزوین و داخل شرکت را از جمله این برنامه ها دانست.

وی با بیان اینکه همایش دوچرخه سواری بعدازظهر فردا سه شنبه برگزار می شود، افزود: برای مسابقه کتابخوانی از کتاب «ترک دخانیات، یک ضرورت» تعدادی سوال طراحی شد که به برندگان این مسابقه به قید قرعه و همچنین به برندگان دیگر فعالیت های فرهنگی و ورزشی جوایزی اهدا خواهد شد.

علاقمندان برای اطلاع بیشتر می توانند به سایت شرکت دخانیات ایران به آدرس https://www.tobacco.irمراجعه کنند.

برچسب ها :

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.