×

منوی اصلی

اخبار ویژه

افزونه جلالی را نصب کنید.
مدیر پرسپولیسی ۳ ماه محروم شد

به گزارش بهارستان ایران، مسابقه تیم های آرمان گهر سیرجان و سایپا برگزار و از سوی بهنام ابوالقاسم پور، مدیر تیم سایپا تخلفاتی مبنی بر رفتار غیرورزشی و بدرفتاری نسبت به مقام رسمی مسابقه که منجر به صدور قرار دستور موقت مبنی بر محرومیت نامبرده از حضور در ورزشگاه های محل برگزاری مسابقه تیم مربوطه شده بود، رخ داد.

وی به سه ماه محرومیت از ورود به استادیوم های برگزاری مسابقات تیم با احتساب محرومیت ناشی از دستور موقت و پرداخت ۷۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. با صدور این رای از قرار دستور موقت صادره رفع اثر می‌شود. این رای قابل تجدید نظر است.

* امیر محمد محکم کار، بازیکن تیم سایپا به دلیل رفتار غیرورزشی و بدرفتاری در قبال مقام رسمی مسابقه به ۶ جلسه از همراهی تیم خود محروم است و باید ۵۱۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رای قابل تجدید نظر است.

* احمد کعبیان پور، مربی تیم سایپا به دلیل بدرفتاری در قبال مقام رسمی مسابقه(داور) به سه جلسه از همراهی تیم خود محروم است و باید ۲۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رای از حیث محرومیت قابل تجدید نظر است.

*مجتبی بیژن، بازیکن تیم سایپا تهران به دلیل رفتارغیرورزشی (خطای شدید که منجر به اخراجش شد) به پرداخت ۱۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم است.

* تیم سایپا تهران به دلیل داشتن ۵بازیکن اخطاری باید ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

برچسب ها :

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.