×

منوی اصلی

اخبار ویژه

افزونه جلالی را نصب کنید.
مخالفان جمهوری اسلامی دیکتاتور هستند

به گزارش بهارستان ایران: با اعلام تصمیم «حامد اسماعیلیون» و تعدادی دیگر برای خروج از ائتلاف موسوم به «منشور مهسا» و برخی از چهره‌های دیگر این ائتلاف که به صورت غیر علنی از آن جدا شده‌اند ائتلاف اپوزیسیون فروپاشید. هواداران جمهوری اسلامی و طیف موسوم به نیروهای انقلابی و اصولگرا نتوانستند خوشحالی خود را از این رخداد در میان مخالفان نظام پنهان کنند. «محمد صادق کوشکی» چهره نزدیک به نیروهای انقلاب به موضوع جدایی اسماعیلیون و مسیح علی نژاد و… پرداخته و از «رضا پهلوی» انتقاد کرده و تلویحاً او را «دیکتاتور» خوانده است.

«محمدصادق کوشکی» از چهره‌های اصولگرا و استاد دانشگاه تهران درباره علت از هم پاشیدن ائتلاف اپوزیسیون، گفت: تقریبا همه کسانی که به عنوان مخالفان جمهوری اسلامی فعالیت می‌کنند روحیه به شدت دیکتاتوری دارند و فاقد روحیه همکاری‌اند.

وی ادامه داد: هر کدام از آن‌‌ها می‌‌خواهد خودش قدرت را در دست بگیرد و طبیعتا با این روند امکان همکاری ندارند. به فرض که ائتلاف تشکیل شود از همان اول محکوم به فروپاشی است.

کوشکی در پاسخ به این سوال که روحیه دیکتاتوری در کدام یک از اقدامات اپوزیسیون نمود پیدا کرده است، گفت: مخالفان جمهوری اسلامی از سال 58 همین روحیه را داشتند و حتی حاضر به همکاری هم نیستند. همه طیف‌هایشان این مشکل را داشتند و دارند.

منبع: دیده بان ایران

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.