×

منوی اصلی

اخبار ویژه

افزونه جلالی را نصب کنید.
قیمت خودرو هفته اول اسفند

به گزارش بهارستان ایران: قیمت خودرو در هفته‌ای که گذشت نوسانات زیادی را تجربه کرد. در این میان، برخی از خودروهای پرطرفدار رکوردهای جدید قیمتی را در کارنامه خود ثبت کردند.

قیمت دنا اتوماتیک توربوپلاس و پژو ۲۰۷ دستی پانوراما ۶۰ میلیون گران شدند. در میان محصولات سایپا نیز شاهین و کوییک با جهش ۳۵ میلیونی رکورد زدند.

کارشناسان پیش بینی می‌کنند که این روند تا ثبات بازار ارز ادامه پیدا کند. البته طبق گفته نایب‌رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران خودرو تهران هر سال بازار شب عید با ۱۰ الی ۱۵ درصد افزایش قیمت همراه می‌شود. این افزایش قیمت ارتباطی با نوسانات دلار ندارد و به نظر می‌رسد بازار خودرو در شب عید نیز به همین شکل باشد. بنابراین میتوان انتظار داشت که در اسفندماه افزایش قیمت خودرو از قیمت ارز هم سبقت گیرد.

در ادامه قیمت روز محصولات ایران خودرو و سایپا و تغییرات آنها نسبت به هفته گذشته (۲۷ بهمن الی ۴ اسفند) را می‌خوانید:

قیمت محصولات ایران خودرو

قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۲ به ۵۲۰ میلیون رسیده است و نسبت به هفته گذشته ۴۰ میلیون گران شده است.
قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۵ به ۵۸۵ میلیون رسید که طی هفته گذشته ۳۵ میلیون گران شده است. قیمت پژو ۲۰۷ دستی پانوراما ۷۳۰ میلیونی شد که به معنای افزایش ۶۰ میلیونی است.

قیمت سمند EF۷ حوالی که هفته گذشته ۴۸۰ میلیون بود این هفته را با قیمت ۵۱۰میلیونی به اتمام رساند. قیمت تارا دنده ای پس از افزایش ۳۵ میلیونی طی یک هفته به حوالی ۶۸۰ میلیون تومان رسیده است.

قیمت دنا اتوماتیک توربو پلاس حوالی ۸۴۵ میلیون تومان است. به این معنی که این خودرو نسبت به هفته گذشته ۶۰ میلیونی افزایش را به ثبت رسانده است. قیمت رانا پانوراما پلاس به ۵۶۵ میلیون تومان رسید که به معنای افزایش ۳۵ میلیونی است.

قیمت محصولات سایپا

قیمت پراید ۱۱۱ این هفته با افزایش ۲۰ میلیونی به ۳۰۰ میلیون تومان رسیده است. قیمت پراید ۱۳۱ هم در هفته اول اسفند افزایش ۲۰ میلیونی را ثبت کرده است و درحال حاضر ۳۱۰ میلیونی است. قیمت تیبا صندوق دار SX بنزینی ۳۴۵ میلیون است که نسبت به روز پنجشنبه هفته گذشته ۲۵ میلیون گران شده است.

قیمت ساینا S دنده ای‌ حوالی ۳۵۰ میلیون تومان است که نسبت به هفته گذشته ۲۵ میلیون افزایش را به ثبت رسانده است. قیمت کوییک دنده ای R حوالی ۳۶۵ میلیون رسید که طی یک هفته گذشته ۳۰ میلیون گران شده است. قیمت شاهین سایپا ۵۸۰ میلیون است که نسبت به هفته گذشته ۳۵ میلیون گران شده است.

منبع: اقتصاد آنلاین

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.