×

منوی اصلی

اخبار ویژه

افزونه جلالی را نصب کنید.
قیمت خودرو امروز ۴ اسفند

به گزارش بهارستان ایران: بازار خودرو همچنان به مسیر صعودی خود ادامه می دهد. طبق جدیدترین قیمت خودروهای داخلی، پژو ۲۰۶ تیپ ۲ تنها طی ۴ روز گذشته ۴۰ میلیون گران شده است و حالا نیم میلیارد را رد کرده است و حالا ۵۲۰ میلیون قیمت دارد و نسبت به اول آذرماه حدود ۹۰ میلیون گران شده است. اکثر خودروهای سایپا نیز طی ۴ روز گذشته ۲۰ الی ۳۰ میلیون گران شدند. در این میان قیمت شاهین با جهش ۳۰ میلیونی رکورد زده است.

در ادامه قیمت روز محصولات ایران خودرو و سایپا و تغییرات آنها نسبت به روز گذشته را می‌خوانید:

قیمت محصولات ایران خودرو

قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۲ به ۵۲۰ میلیون رسیده است و نسبت به روز گذشته ۵ میلیون گران شده است. این خودرو طی چهار روز ۴۰ میلیون گران شده است. قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۵ به ۵۸۵ میلیون رسید که طی روز گذشته ثابت مانده است اما نسبت به چهار روز گذشته ۳۵میلیون گران است.

قیمت پژو ۲۰۷ دستی پانوراما ۷۳۰ میلیونی شد که به معنای افزایش ۱۰ میلیونی و ۵۰ میلیونیطی دو روز است. قیمت سمند EF۷ حوالی ۵۱۰ میلیون تومان است که ۵ میلیون گران شده است و طی ۴روز ۳۰ میلیون گران شده است.

قیمت تارا دنده ای حوالی ۶۸۰ میلیون تومان شده است که به ۱۰ میلیونی طی یک روز گران شده است. این خودرو طی چهار روز ۳۵ میلیون گران شده است. قیمت دنا اتوماتیک توربو پلاس با افزایش ۵ میلیونی به حوالی ۸۴۵ میلیون تومان رسیده است است و نسبت به سه روز گذشته ۶۰میلیون گران شده است. قیمت رانا پانوراما پلاس به ۵۶۵ میلیون تومان رسید که به معنای ثبات است با این حال رانا هم طی چهار روز افزایش ۲۰ میلیونی را به ثبت رسانده است.

قیمت محصولات سایپا

قیمت پراید ۱۱۱ به ۳۲۰ میلیون تومان رسید. اگرچه قیمت این خودرو طی روز گذشته تغییر نکرده با این حال نسبت به چهار روز ۲۰ میلیون گران تر است. قیمت پراید ۱۳۱ هم ۳۱۰ میلیون تومانی ماند. این خودرو طی چهار روز ۲۰ میلیون گران شده است.

قیمت تیبا صندوق دار SX بنزینی ۳۴۵ میلیون است که به معنای افزاشی ۵ میلیونی است. گفتنی است این خودرو طی چهار روز ۲۵میلیون گران شده است. قیمت ساینا S دنده ای‌ حوالی ۳۵۰ میلیون تومان شده است که نسبت به روز گذشته ثابت مانده اما طی سه روز ۱۵ میلیون گران شده است.

قیمت کوییک دنده ای R حوالی ۳۶۵ میلیون رسید که نسبت روز گذشته ثابت مانده است. با این حال کوییک طی چهار روز ۳۰ میلیون افزایش را به ثبت رسانده است. قیمت شاهین سایپا ۵۸۰ میلیون است که نسبت به چهار روز گذشته ۳۰ میلیون افزایش را به ثبت رسانده است.

منبع: اقتصاد آنلاین

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.