×

منوی اصلی

اخبار ویژه

افزونه جلالی را نصب کنید.
قیمت خودرو امروز ۲ اسفند / پراید ۳۲۰ میلیونی شد

به گزارش بهارستان ایران: روند صعودی افزایش قیمت خودرو امروز (سه شنبه) با رکودزنی‌های جدید ادامه پیدا کرد. قیمت خودروهای داخلی حاکی از این است که قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۲ تنها در دو روز ۳۰ میلیون گران شده است و دنا پلاس در همین مدت رشد ۵۵ میلیونی را به ثبت رسانده است.

پراید ۱۱۱ هم که اوایل امسال ۲۰۰ میلیون بود ۱۱۰ میلیون گران شده است و حالا ۳۱۰ میلیونی است. کوییک دنده ای R نیز اواخر آذرماه حوالی ۲۷۰ میلیون بود امروز ۳۶۵ میلیون معامله می شود.

در ادامه قیمت روز محصولات ایران خودرو و سایپا و تغییرات آنها نسبت به روز گذشته را می‌خوانید:

قیمت محصولات ایران خودرو

قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۲ به ۵۱۰ میلیون رسیده است و نسبت به روز گذشته ۱۵ میلیون گران شده است. این خودرو طی دو روز ۳۰ میلیون گران شده است.

قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۵ به ۵۸۵ میلیون رسید که طی روز گذشته ۲۵ میلیون و دو روز گذشته ۳۵ میلیون گران شده است. قیمت پژو ۲۰۷ دستی پانوراما ۶۹۰ میلیونی شد که به معنای افزایش ۵ میلیونی است.

قیمت سمند EF۷ حوالی ۵۰۵ میلیون تومان است که ۱۵ میلیون افزایش طی یک روز داشته است. این خودرو طی دو روز ۲۵ میلیون گران شده است. قیمت تارا دنده ای پس از افزایش ۱۰ میلیونی به حوالی ۶۷۰ میلیون تومان رسیده است و طی دو روز ۲۵ میلیون گران شده است.

قیمت دنا اتوماتیک توربو پلاس حوالی ۸۴۰ میلیون تومان ثابت است که نسبت به روز گذشته ۲۰ میلیون و دو روز گذشته ۵۵ میلیون گران شده است. قیمت رانا پانوراما پلاس به ۵۶۵ میلیون تومان رسید که به معنای افزایش ۲۰ میلیونی است.

قیمت محصولات سایپا

قیمت پراید ۱۱۱ با افزایش ۱۰ میلیونی به ۳۲۰ میلیون تومان رسید. این خودرو طی دو روز ۲۰ میلیون گران شده است. قیمت پراید ۱۳۱ هم ۱۰ میلیون افزایش را به ثبت رساند و ۳۱۰ میلیون تومانی شد. این خودرو طی دو روز 20 میلیون گران شده است.

قیمت تیبا صندوق دار SX بنزینی ۳۴۰ میلیون است که به معنای افزایش ۱۰ میلیونی است. گفتنی است این خودرو طی دو روز ۲۰ میلیون گران شده است. قیمت ساینا S دنده ای‌ حوالی ۳۴۵ میلیون تومان شده است که نسبت به روز گذشته ۱۰ میلیون گران شده است.

قیمت کوییک دنده ای R حوالی ۳۶۵ میلیون رسید که نسبت روز گذشته ۲۰ میلیون گران شده است این خودرو طی دو روز ۳۰ میلیون افزایش را به ثبت رسانده است. قیمت شاهین سایپا ۵۸۰ میلیون است که نسبت به روز گذشته ۱۵ میلیون و هفته گذشته گذشته ۳۵ میلیون گران شده است این خودرو طی دو روز ۳۰ میلیون افزایش را به ثبت رسانده است.

منبع: اقتصاد آنلاین

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.