×

منوی اصلی

اخبار ویژه

افزونه جلالی را نصب کنید.
قیمت خودرو امروز ۱ اسفند ۱۴۰۱

به گزارش بهارستان ایران: شیب افزایش قیمت خودرو همزمان با نوسانات دلار تند شده است. قیمت محصولات پرفروش ایران خودرو و سایپا به ترتیب طی روز گذشته حداقل به طور میانگین ۱۵ و ۱۰ میلیون گران شد. در این میان دنا اتوماتیک توربو پلاس که یک روزه ۳۵ افزایش قیمت را به ثبت رسانده و نسبت به دوشنبه هفته گذشته ۵۵ میلیون گران شده است.

کارشناسان بازار خودرو اوج گرفتن مجدد رکورد زدنی‌های بازار خودرو را پیش‌بینی کرده بودند و طبق گفته آنها وضعیت فعلی تا آرام گرفتن دلار ادامه خواهد داشت و پس برفرض آرامش نرخ ارز، آینده بازار به میزان عرضه و واردات خودرو بستگی خواهد داشت.

در ادامه قیمت روز محصولات ایران خودرو و سایپا و تغییرات آنها نسبت به روز گذشته را می‌خوانید:

قیمت محصولات ایران خودرو

قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۲ به ۴۹۵ میلیون رسیده است و نسبت به روز گذشته ۱۵ میلیون گران شده است. اما این خودرو طی هفته گذشته روز ۳۰ میلیون گران شده است.

قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۵ به ۵۶۰ میلیون رسید که طی روز گذشته ۱۰ میلیون گران شده است. قیمت پژو ۲۰۷ دستی پانوراما ۶۸۵ میلیونی شد که به معنای افزایش ۱۰ میلیونی است و نسبت به روز دوشنبه هفته گذشته افزایش ۳۰میلیونی را به ثبت رسانده است.

قیمت سمند EF۷ حوالی ۴۹۰ میلیون تومان است که ۱۰ میلیون افزایش داشته است. قیمت تارا دنده ای پس از افزایش ۱۵ میلیونی به حوالی ۶۶۰ میلیون تومان رسیده است.

قیمت دنا اتوماتیک توربو پلاس حوالی ۸۲۰ میلیون تومان ثابت است که نسبت به روز گذشته ۳۵ میلیون و دوشنبه هفته گذشته ۵۵ میلیونی افزایش را به ثبت رسانده است. قیمت رانا پانوراما پلاس به ۵۴۵ میلیون تومان رسید که به معنای افزایش ۱۰ میلیونی است.

قیمت محصولات سایپا

قیمت پراید ۱۱۱ با افزایش ۱۰ میلیونی به ۳۱۰ میلیون تومان رسید. قیمت پراید ۱۳۱ هم ۱۰ میلیون افزایش را به ثبت رساند و ۳۰۰ میلیون تومانی شد. قیمت تیبا صندوق دار SX بنزینی ۳۳۰ میلیون است که به معنای افزایش ۱۰ میلیونی است. گفتنی است این خودرو نسبت به روز دوشنبه هفته گذشته ۲۳میلیون گران شده است.

قیمت ساینا S دنده ای‌ حوالی ۳۳۵ میلیون تومان شده است که ۱۰ میلیون گران شده است. قیمت کوییک دنده ای R حوالی ۳۴۵ میلیون رسید که نسبت روز گذشته ۱۰میلیون گران شده است. قیمت شاهین سایپا ۵۶۰ میلیون است که نسبت به روز گذشته ۱۵ میلیون و هفته گذشته گذشته ۳۵ میلیون گران شده است.

منبع: اقتصاد آنلاین

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.