×

منوی اصلی

اخبار ویژه

افزونه جلالی را نصب کنید.
ادعای جدید شریعتمداری: خاتمی، آشکارا علیه برخی «احکام و اعتقادات اسلامی» موضع گرفته!

به گزارش بهارستان ایران ؛ گفت: آقای خاتمی گفته است: «‌حجاب با عفت یکی نیست‌»!و گفته است «‌نمی‌توان حجاب را به زور به جامعه تحمیل کرد»!گفتم: ولی حجاب یکی از احکام قطعی اسلام و از واجبات است. آقای خاتمی مگر مسلمان نیست؟!

 

  • گفت: می‌گوید «‌وقتی خدا درباره اصول دین خود گفته است لا اکراه فی‌الدین یعنی در پذیرش اصول و مبانی دین هم، زور و اجبار وجود ندارد، چرا باید در فروع آن زور و تحکم باشد»؟!

 

  • گفتم: یعنی نمی‌داند که منظور از لا اکراه فی‌الدین، این است که در انتخاب دین اجبار و اکراه نیست و نه در انجام احکام دینی. وقتی دین را پذیرفتی باید احکام آن مانند نماز و روزه و جهاد و حجاب و… را هم انجام بدهی. اگر این‌گونه نباشد فرق مومن و کافر چیست و ثواب و عقاب چرا هست؟!گفت: خاتمی در نشست با تعدادی از زنان طیف مدعی اصلاحات، آشکارا علیه برخی دیگر از احکام و اعتقادات اسلامی هم موضع گرفته است.

 

  • گفتم: بی‌حساب نیست که نتانیاهو او و همراهانش را بزرگ‌ترین سرمایه اسرائیل در ایران می‌داند و جرج سوروس، سرمایه‌دار صهیونیست او را به عنوان نماینده خود برای فتنه‌انگیزی علیه ایران و اسلام انتخاب می‌کند و…!گفت: تازه ادعای مسلمان بودن هم می‌کند!گفتم: از آدم‌نمای قالتاقی که خیلی ادعای مسلمانی می‌کرد، پرسیدند قبله کدوم طرفه؟ گفت؛ کجا رو بهت آدرس دادند؟!

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.